محل تبلیغات شما

اخیرا برای عکس او پی جی (عکس از تمام دندانها ) به رادیولوژی دکتر طلایی پور در پاسداران نیستان دوم مراجعه کردم با دفترچه بیمه 38 هزار تومن گرفت . اون عکس رو بردم دکتر دندانپزشک گفت این عکس باید اینجا بمونه . گفتم من بازم کار دندانی دارم به عکس نیاز دارم گفت میتونی از عکس قبلی یک پرینت و کپی بگیری . فردای اون روز زنگ زدم به رادیولوژی دکتر طلایی پور و گفتم یک کلیشه اضافه میخوام گفت 30 هزار تومن . گفتم این که قیمتش نزدیک به اصل فیلم هست با اینکه شما فقط میخواهید یک کپی و کلیشه اضافه به من بدین . گفت همه جا همین نرخ هست .  زنگ زدم به چند رادیولوژی دیگه از اونها قیمت کلیشه اضافه رو پرسیدم همه شون قیمت دادند یا 15 تومن یا 20 تومن یا 25 تومن . که با این چند نرخی بودن متوجه شدم نظارتی روی کار و قیمت رادیولوژی ها نیست و هر کدام به دلخواه یه قیمت میگن . به منشی رادیولوژی دکتر طلایی پور گفتم چرا چند نرخی هستید با اینکه یک کار یکسان دارین ارائه میکنین .گفت اعتراض دارین برین به وزارت بهداشت شکایت کنین . گفتم این شد جواب ؟! منشی تلفن رو با بی ادبی قطع کرد . جالب اینکه روی فیش پرداخت هزینه قیمت رو زده بود 22 هزار و ششصد تومن اما نقدی از من 38 تومن گرفت . 

از اونطرف دکتر دندانپزشک هم نرخ روکش دندان را بالاتر از قیمتی که روی تعرفه شرکت بنیان کارت سلامت پاسارگاد اعلام شده بود حساب کرد . به بنیان کارت سلامت پاسارگاد زنگ زدم و گفتم این کارت تخفیف شما عملا کارایی نداره ، این دکترایی که معرفی کردید که با شما طرف قرار داد هستند ، یا اصلا قبول نمیکنن با تخفیف شما کار انجام بدهند یا تو مطب نرخ رو بیشتر میگن و مریض مجبور میشه قبول کنه

عکس اوپی جی رو هم نگه میدارند و دیگه پس نمیدن که برای ادامه کارهای دندان بتونی به دکترهای دیگه نشون بدی . کارمند شرکت بنیان سلامت که پاسخگو بود گفت عکس اوپی جی چون اسم مریض روی اون درج میشه دکترا نمیتونن باهاش تقلب کنند و از بیمه پول الکی بگیرند اما عکس دندان که کوچک هست اسم مریض روش نیست و دکتر دندانپزشک اگه متقلب باشه میتونه عکس دندون یه بیمار دیگه رو روی پرونده یکی دیگه بذاره و برای بیمه بفرسته و پول اضافه بگیره .

البته این پزشکان متقلب اغلب از همونهایی هستند که با تقلب درسی هم بالا اومدند و چه بسا با خرید صندلی وارد رشته دندان پزشکی شدند مثل همون دختر دانشجویی که تو تلویزیون نشون داد صندلی خریده بود و وارد دانشکده دندانپزشکی شده بود اینها با تقلب هم دانشکده رو تموم میکنند و اکثرا هم بیسواد هستند و دانش چندانی ندارند . بیشتر دندونهای من بخاطر افتادن زیر دست همین دکترهای بیسواد دندانپزشک خراب شدندو دچار مشکلات مضاعف و هزینه کردن های مدام شدند . اینها استارت کارشون در مراکز بهداشت میخوره و اونجا تا سه سال طرحشونو بگذرونند کلی دندونهای مردم رو نابود میکنند تا چیزی یاد بگیرند بعد میرن مطب میزنند و اونجا هم ادامه ی خرابکاری دندونای مردم و تقلبهای مالی و مالیاتی . مثلا یک دکتر دندانپزشکی در خیابان دزاشیب کوچه افشاری رفتم که تا فوق لیسانسش در رشته میولوژی بوده ، من نمیدونم چطوری وارد مقطع دکترای دندانپزشکی شده . برای او وقتی هزینه ها رو با کارت پرداخت کردم رفتم در سایت بانک و صورتحساب گرفتم دیدم در قسمتی که شماره کارت واریز شونده را می نویسد خالی هست یعنی معلوم نیست این پول من برای چه کسی واریز شده . 

چرا باید یک دندان که عصب کشی میشه بعدا نیازمند عصب کشی مجدد و ری اندو بشه ؟ چرا از همون اول عصب کشی خوب انجام نمیشه که مریض مجبور به درد مجدد و هزینه کردن مجدد نشه ؟ وقتی هم دندون رو پر میکنند روی دندان رو طبیعی نمیسازند که کاسپهاشو شکل بدهند و عین یه تخته سنگ صاف پر میکنند که در برخورد با دندونهای روبرو دچار مشکل میشه و به اونها ضربه و آسیب میزنه 

با این اوضاع بیسوادی بعضی دکترا و چند نرخی بودن ها و تقلب ها یاد اون برنامه ی تلویزیونی افتادم در باره شفافیت که اگر هر جا شفافیت باشه دیگه هر کی هر طور دلش میخواد نمیتونه عمل کنه . اگر نظارت باشه اوضاع برای مردم میتونه بهتر باشه 

خواص حرف ب بسم الله

جهت از بین بردن سحر و جادوی ساحر

دعای مجرب برای رفع هم و غم

رو ,عکس ,تومن ,دکتر ,هم ,دندان ,طلایی پور ,دکتر طلایی ,رادیولوژی دکتر ,دکتر دندانپزشک ,عصب کشی ,کارت سلامت پاسارگاد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها