محل تبلیغات شما

Lavender Dahlias (bouquet idea)

جلب بنیة اواج فی الحلال

جلب شخص مورد نظر به نیت ازدواج

( فقط در امر حلال استفاده شود ) یعنی طرف مقابل هم تمایل داشته باشه که با شما ازدواج بکنه در غیر اینصورت حرام هست به زور او را پای عقد بکشونید

تطلق البخور 

رها کن بخورها رو ( یعنی بوی بخور رو رها کن = در حال سوختن باشه ) 

این بخورها :

اللبان الذکر والکسبرة أمامک فی اللیل 

لبان ذکر ( کندر نر ) و کسیره ( گشنیز ) یا بخور مریم را در شب ، در برابر خود بگذار

یعنی در حین اینکه این بخورها رو در برابرت گذاشتی و داره دود میکنه و بوی خوش اون پخش میشه این دعای زیر رو به تعدادی که گفته شده میخونی 

وتقرأ لُمُقفُنجَل ( کانوا قلیلا من اللیل ما یهجعون ) 

و میخوانی کلمه ی

لُمُقفُنجَل و آیه كانُوا قَلِيلًا مِنَ اللَّيْلِ ما يَهْجَعُونَ

ألف مرة وعلی رأس کل مائة تقول

هزار بار و بعد از هر صد بار میگویی 

كَذلِكَ لا يَهْجَعُ فُلانٌ ابنُ فُلانَةَ حَتّي يَأتي إليَّ خاضِعاً ذَليلاً وَ يَفعَلُ لي كَذا وَكَذا و تَوَكُّلُه

ترجمه از فاطمه علوی

توضیح :

یه تسبیح برمیداری ده دور تسبیح میگی لمققنجل ، کانوا قلیلا من اللیل ما یهجعون

یه دور تسبیح که صدتا میشه ، تموم شد میگی کذلک لایهجع فلان (اسم پسر مورد نظر رو میگی) ابن فلانه (اسم مادرشو میگی ) مثلا علی ابن مرضیه ، حتی یاتی الی خاضعا ذلیلا و یفعل لی کذا و کذا ، بجای کذا و کذا میگی برای خواستگاری از من . یا برای عقد من . یا برای صیغه من ، یا برای عروسی با من ( برای اونایی که عقدشون طولانی شده ) و توکله 

بعد یه دور تسبیح دیگه شروع میکنی و لمقفنجل ، کانوا قلیلا من اللیل ما یهجعون رو میخونی . بازم صد تا که تموم شد اون جمله که اسم طرف و مادرش هست رو تا اخر میگی 

ده دور تسبیح این اعمال که گفته شد رو تکرار میکنی

کلمه لَمُقْفَنْجَلٍ ، اول اسم ملائکه ی ذیل هست : 

لِلطَّهَطِيلٍ مَهْطَهَطِيِلٍ قَهْطَيَطِيلٍ فَهْطَيْطِيلٍ نَهَهْطَطِيلٍ جَهْلَطَطِيلٍ لَخْهَطَطِيلٍ

خواص حرف ب بسم الله

جهت از بین بردن سحر و جادوی ساحر

دعای مجرب برای رفع هم و غم

رو ,، ,میگی ,تسبیح ,کذا ,اسم ,دور تسبیح ,کانوا قلیلا ,قلیلا من ,اللیل ما ,مورد نظر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها